Misyon

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketleri arasında olmak,

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri uzman personelimiz ile yakından takip edip bunları bünyemizde uygulamak,

İnsana ve doğaya saygılı, teknolojiyle iç içe, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde projeler geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak faaliyetlerimize devam etmek,

Sözleşme ile tanımlanan taahhütleri eksiksiz olarak yerine getirmek,

Projelerimizde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak.

Vizyon

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek.

Sektöre farklı bir boyut getirerek, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak.

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir proje değil gerçek yaşam ve prestij merkezleri yaratmak.

Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Usta İnşaat; yüksek etik standartlarını, yaşadığımız çevreye ve çalışanlarının haklarına saygıyı, müşteri tatminini ve mutluluğunu ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Çalışmalarını; kalitesini ve profesyonellik anlayışını her zaman ve her coğrafi koşulda taviz vermeksizin koruyarak sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, ürün ve hizmetlerini en iyi kalitede, zamanında sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Usta İnşaat; çevre mevzuatlarına uygun olarak çevresel kirlenmeyi önleyecek ve doğal kaynakları koruyacak şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.