Başkanın Mesajı

‘Geleceğimizin yönünü çizen hamlelerle hem güçleniyor hem güçlendiriyoruz.’
Usta Şirketler Grubu olarak; sürekli değişen ve yenilenen dünyada, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.

Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması Usta Şirketler Grubu çalışanlarının ortak değeridir. İş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeye sahibiz.

22 yılı aşkın tecrübemizi, sektöre karşı olan heyecanımızla birleştirdik ve 2005 yılında enerji ve tekstil grubumuzu da şirketimizin bünyesine dahil ettik. Kalite prensibimiz, başarımızın mihenk taşını oluşturdu.

Gerçekleştirdiğimiz projelerle şehrin değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, enerji sektöründeki projelerimizle de geleceğimizin yönünü çizen hamleler yapıyor; hem güçleniyor hem güçlendiriyoruz.

Her zaman daha iyisi için çalışarak, gelişen teknolojiyi, değişen dünyanın modern ve dinamik yapısını takip ederek, her biri alanında uzman kadromuzla birlikte yolumuza devam ediyoruz. Tecrübemizin ve inancımızın ışığıyla aydınlanan projelerimizi sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İbrahim USTA
Usta Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı